Zwięzły garnitur z bluzą i spodniami

„Na spacer nosić garnitur z masywnymi trampkami i trenczem o jasnym odcieniu. Idąc do biura, dodaj podstawowy Top, kurtkę i grube obcasy do spodni.

Opis:

Spodnie w eleganckim jasnoszarym odcieniu będą doskonałą bazą wypadową do jesiennych strojów. Bluza i luźne spodnie można nosić zarówno razem, jak i osobno. Dzięki klasycznemu krojowi spodnie można dopasować do każdego stroju i połączyć z różnymi butami. Bluza z obniżoną linią ramion jest wygodna w noszeniu i nie utrudnia ruchów.

Odpowiednio dobrany damski garnitur pomoże stworzyć swój niepowtarzalny wizerunek, podkreśli wszystkie zalety postaci, a także doda kobiecości i elegancji. A duża różnorodność modeli prezentowanych na naszej stronie pozwoli wybrać nie tylko klasyczny garnitur, ale także jasny dorywczo.

Mówiąc o damskich garniturach, Wiele osób ma jeden obraz w głowie – surowy garnitur-dwa klasyczne odcienie. Ale projektanci mody już dawno poszli do przodu, a dziś oferują swoim klientom szeroką gamę modeli na każdy dzień.

Szczegół:

  • Produkcja własna (Rosja, Sankt Petersburg);
  • Cool grey – „chłodny szary”) – rzeczywisty odcień FW ‚ 19 od Pantone Color Institute;
  • Bluza i spodnie mogą być noszone zarówno razem, jak i osobno;
  • Luźny krój spodni i bluzy pasuje do każdej figury;
  • Spodnie z wysokim stanem wizualnie wydłużają nogi;
  • Zapięcia na pasie podkreślają talię.

Zawiera: 80% terylenu, 16% wiskozy, 4% spandeksu-materiał odporny na zużycie, doskonale zachowujący kolor i kształt.

Na modelu Rozmiar S, parametry 83/64/90, Wysokość 176 cm.

Obraz uzupełniony: skórzane botki z fakturą „pod krokodylem”, WYSOKIE SKÓRZANE TRAMPKI W ODCIENIU „NIEBIESKIEGO KAMIENIA”.