Garnitur z czystej bawełny z przyciętym topem i mini spódniczką

Materiał:

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

„W codziennym wyglądzie połącz garnitur z podstawowymi trampkami, plecioną torbą, kapeluszem i modną biżuterią z muszlami. Na randkę załóż go z nagimi sandałami na szpilkach i okrągłą mini torbą. Blady niebieski garnitur ze spódnicą i topem będzie doskonałą alternatywą dla letniej sukienki. Przycięty top z krawatem podkreśla talię. Skręcić w dół kołnierz i obszerne rękawy dodać obraz romantyczny nastrój. Mini spódnica-słońce skupia uwagę na nogach, a wysokie dopasowanie wizualnie wyciąga sylwetkę. Model wykonany jest z naturalnej bawełny – najbardziej wygodnego materiału na ciepłe dni.

Szczegół:

  • Obszerne rękawy – trend sezonu ss ‚ 19 według Vogue;
  • Top z krawatem akcentuje talii;
  • Mini spódnica podkreśla nogi;
  • Zaokrąglony kołnierz-romantyczny akcent w obrazie.

Zawiera: 100% bawełna – „Oddychający”, hipoalergiczny, ekologiczny materiał.