Oczyszczający peeling do ciała Elizavecca MIlky Piggy

Peeling do ciała z ekstraktem z zielonej herbaty Elizavecca MIlky Piggy Green Tea Salt Body Scrub oczyszcza skórę z martwych komórek i zanieczyszczeń, delikatnie poleruje i poleruje skórę, wygładza, poprawia koloryt, a także jest doskonałym środkiem zapobiegającym cellulitowi. Peeling zawiera cząstki ścierne-sól morską. Jego bogaty skład chemiczny z dużą ilością pierwiastków śladowych i minerałów ma korzystny wpływ na stan skóry.

Elizavecca MIlky Piggy Green Tea Salt Body Scrub to peeling do ciała z ekstraktem z zielonej herbaty. Skutecznie oczyszcza skórę, złuszcza martwe komórki, aktywuje metabolizm i poprawia krążenie krwi. Peeling odnawia komórki skóry, przywraca jej gładkość i elastyczność, pomaga zapobiegać cellulitowi i nieregularnościom skóry.

Korzyści z używania narzędzia:

  • Peeling bardzo delikatnie oczyszcza skórę, zwężając pory i stymulując proces odnowy i regeneracji skóry;
  • Peeling będzie niezbędnym pomocnikiem dla skóry problematycznej-szybko łagodzi stany zapalne i łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie się uszkodzeń i chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska.
  • Peeling działa delikatnie na skórę, delikatnie złuszczając martwe komórki, nie uszkadzając ani nie drażniąc skóry twarzy.

Produkt oparty jest na soli morskiej, ekstrakcie z zielonej herbaty, glicerynie i masła kakaowego. Wszystkie składniki peelingu są bezpieczne w użyciu, dzięki czemu środek może być stosowany na każdym rodzaju skóry, w tym wrażliwej i kapryśnej. Regularne stosowanie peelingu sprawia, że skóra staje się bardziej gładka, gładka, zdrowa i zadbana.

Zastosowanie:

Nałożyć na wilgotną skórę za pomocą okrągłych ruchów masujących, masować 2-3 minuty, aż sól się rozpuści, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Pojemność: 300 ml.; 600 ml.